Nagyon sima győzelem Szlovákia ellen
13
2019
11:42  |  2019. Július. 13.
Első felkészülési mérkőzését játszotta U16-os fiú válogatottunk idén nyáron, az ellenfél Szlovákia csapata volt.

A mieink az első negyedben rögtön akkora különbséget alakítottak ki, ahonnan már nem volt visszaút a vendégek számára. Bár a második negyedben megszórtak minket a szlovákok, 10 ponttal vezettünk 20 perc játék után (47-37), a fordulás után pedig egyoldalúvá vált a játék. Végül 31 pontos sikert arattunk pénteken - ma 16 órától újra megmérkőzik egymással a két fél.

U16-os fiú válogatottak felkészülési mérkőzése, Székesfehérvár
Magyarország - Szlovákia 90-59 (28-13, 19-24, 23-15, 20-7)

Magyarország: Kiss 13/3, Kovács 12, Tóth 8, Sipos 5/3, Hiezl 2. Csere: Bánfi 21/6, Tiborcz 8, Pafféri 7/6, Vámos 6, Kazy 5/3, Czermann 3, Cserkó A. -

Szlovákia legjobb dobói: Hrnonsky M. 16/3, Novák D. 11/6, Malovec M. 10/3.

Váradi Attila: "Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Első edzőmérkőzésünk volt, a felkészülés elején vagyunk, készülünk tovább."