Legyőzte Szlovéniát női U20-as válogatottunk
02
2022
17:00  |  2022. Július. 02.

Pénteken este Sopronban Szlovéniával vívott felkészülési mérkőzést az U20-as válogatottunk. Cziczás László együttese 61-45-ös sikert aratott.

A magyar csapat a mérkőzés elején lépéselőnybe került és gyakorlatilag végig vezetett. Az első negyed végén 22-14, a félidőben 29-20 állt az eredményjelzőn. A harmadik szakasz első felében volt egy felzárkózása Szlovéniának, de a negyed végére visszaállt a 8-10 pontos különbség. A záró etapban ezt már végig tartották a mieink. Sőt, 50-40 után az utolsó öt percben még tovább növelték a különbséget.

A két csapat szombaton ismét összeméri az erejét.

MAGYARORSZÁG U20 - SZLOVÉNIA U20 61-45 (22-14, 7-6, 12-12, 20-13)